Titles you rated
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0