Movies
Ratings
1096
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0