Series
Ratings
323
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0