Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5