Titles you rated
Liar GameRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0- School 3Rated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 1.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
White LiesRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 2.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 1.5
- School 2Rated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 3.5
- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5