Movies
Ratings
84
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5
GlassRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The RewriteRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.5
CellularRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The MegRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the ReverendRated ★ 4.0