Movies
Ratings
88 GhostRated ★ 4.0 GhostRated ★ 4.0
 MegamindRated ★ 4.0 MegamindRated ★ 4.0
 Bring It OnRated ★ 4.0 Bring It OnRated ★ 4.0
 PaycheckRated ★ 4.0 PaycheckRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 3.0 Nameless GangsterRated ★ 3.0
 Ocean's ElevenRated ★ 5.0 Ocean's ElevenRated ★ 5.0
 ShrekRated ★ 5.0 ShrekRated ★ 5.0
 Ocean's ThirteenRated ★ 5.0 Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
 50 First DatesRated ★ 5.0 50 First DatesRated ★ 5.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 The TerminalRated ★ 5.0 The TerminalRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
 Kick-AssRated ★ 3.0 Kick-AssRated ★ 3.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 The Front LineRated ★ 3.0 The Front LineRated ★ 3.0