Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 3.0
Killer JoeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
PureRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
xXxRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0