Movies
Ratings
229
WhiplashRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
BlindRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5