Titles you rated
Operation LoveRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5