Movies
Ratings
242
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0