Titles you rated
SearchingRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
ToysRated ★ 5.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 5.0
UDONRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0