Movies
Ratings
328
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.5- Habibi HusseinRated ★ 4.0
 
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Young Mother's HomeRated ★ 3.5- The Love of TrumanRated ★ 3.0
 
The Accordion DoorRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
AjoommaRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 
Am I Ok?Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.5
When the Light BreaksRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0