Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
High FidelityRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
I WishRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0