Movies
Ratings
1185 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 Green FishRated ★ 3.0 Green FishRated ★ 3.0
 MantisRated ★ 2.0 MantisRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 Stop Making SenseRated ★ 4.0 Stop Making SenseRated ★ 4.0
 A Girl at My DoorRated ★ 3.5 A Girl at My DoorRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
 MisericordiaRated ★ 3.5 MisericordiaRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 The BalconettesRated ★ 3.5 The BalconettesRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 2.5 F1: The MovieRated ★ 2.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
 First ManRated ★ 3.0 First ManRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
 12 Angry MenRated ★ 5.0 12 Angry MenRated ★ 5.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
 Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5 Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0