Titles you rated
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ElioRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Platform 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5