Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0