Movies
Ratings
155
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0- DreamRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
TurboRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
CarsRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 0.5
MacbethRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5