Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 1.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0