Titles you rated
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0