Movies
Ratings
1060
MoonlightRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 1.5
The Replacement KillersRated ★ 2.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.5
2046Rated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Legend of the Red DragonRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 2.5
ScoutRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
KickboxerRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.0