Movies
Ratings
115
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0