Movies
Ratings
30
AvatarRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0