Series
Ratings
136
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0