Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Believer 2Rated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5