Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0