Series
Ratings
228
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0