Titles you rated
AladdinRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 3.0
AfterRated ★ 3.0