Series
Ratings
109
Secret HealerRated ★ 2.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0