Series
Ratings
127
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- HERORated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0- School RumbleRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0