Movies
Ratings
955
GlassRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0