Series
Ratings
48
ChernobylRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Rated GRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5