Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0