Series
Ratings
29
Last Samurai StandingRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0