Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.5