Movies
Ratings
134
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0