Titles you rated
The Good LiarRated ★ 3.5
WarRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Lady of the DynastyRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyRated ★ 1.5