Movies
Ratings
79
Ready Player OneRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
First ManRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5