Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5