Titles you rated
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0
Attention, love!Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Bad ProsecutorRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5