Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0