Movies
Ratings
57
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0