Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0