Titles you rated
On Chesil BeachRated ★ 2.5- I Should Have Killed That BastardRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Son of SaulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
PawnRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Broken FlowersRated ★ 4.0