Series
Ratings
45
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- DopesickRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5