Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
FacelessRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5