Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
First LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0