Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0