Series
Ratings
245
Mr. TrotRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0