Movies
Ratings
305
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0